Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sandynka- kamarádka moje největší -  fenka zlatého retrívra,která se mnou bydlí na jednom dvorku,jsme nerozlučné kamarádky,máme jeden pelíšek,boudu máme sice každá svou,ale když mi je zima,ráda mě vezme Sandynka k sobě do té své.

Je daleko šikovnější a poslušnější než já a proto si s ní náš páníček Vašek udělal Obrazekcanisterapeutické zkoušky a naše teta Jana (Pečenková) si jí bere k nemocným dětem do Prointepa v Hradci Králové a úplně nejradši jezdí do Stěžer k Vítkovi, který je po dětské mozkové obrně a Sandynku si velmi oblíbil.

Taky umí výborně aportovat,ale to se mě vůbec nechce a hrozně ráda se fotí - jen se podívejte,jak důležitě se na té fotce tváří.

Bernice od Ovčírny - je taky moje kamarádka,ale když ona je ještě mladá a Obrazekbláznivá a pořád by si jen hrála a běhala a to se mě,starší dámě už opravdu nechce. Jsem vždycky pěkně otrávená,když ji k nám Janička s Mírou přivezou,ale moje panička mi vysvětlila a stále mě přesvědčuje,že je malá a já že na ni mám být hodná,no tak se snažím,ale je to někdy velká fuška, vydržet ten její temperament.I když na tom dalším obrázku vypadáme úplně spořádaně.No ne,řekněte?

Obrazek

 

Ale ze všeho nejradši jezdíme na společné výlety (to se klidně srovnáme do jednoho zavazadlového prostoru) a nebo na naše psí tábory. Tam máme kamarádů daleko víc a je tam velká legrace. Když budete chtít,přijeďte se podívat. Podrobnosti najdete na :www.psitabor.unas.cz

 

 

 

 

 

 

ObrazekK mým nejbližším kamarádkám mi přibyla ještě jedna psí holčička. Jmenuje se Airin (Ája) a je to štěňátko zlatého retrívra. Bydlí se svým páníčkem Míšou na Jistebsku,ale už u nás byli taky na návštěvě. Jí však zajímal nejvíc náš kocour Uhlík